Školní jídelna Kounicova
AKTUALITY
19.08.2021
Úřední hodiny- srpen 2023
Úřední hodiny pro přihlášení nových strávníků na školní rok 2023/2024 24.8. 8:00 - 13:00h, 25.8. 8:00 - 13:00h, 28.8. 8:00- 14:00h, 29.8. 7:30 -14:00, 30.8. 8:30- 17:00h, 31.8. 7:00- 15:00h, 1.9.- 7:30- 14:00h. Vchod z ulice Kounicova.Úřední hodiny- srpen 2023
27.08.2018
Trvalý příkaz
Rodiče, kteří platí trvalým příkazem, musí dát souhlas s použitím peněžních prostředků na další školní rok. Stačí emailem nebo telefonicky.Trvalý příkaz
19.01.2018
Co nás potěší
Dostali jsme krásný dopis od našich žaček z III. C. Moc nás potěšil a věříme, že budou s našimi obědy stále spokojené.
celý článek...
Co nás potěší
21.01.2016
Nutriční terapeut.
OD 1.2.2016 provádí kontrolu jídelníčku nutriční terapeut Bc. Jana Orlovská.Nutriční terapeut.
23.10.2014
Přehled alergenů
Od listopadu 2014 se u každého chodu v jídelníčku píše číselným kódem seznam alergenů, které se v jídle mohou objevit. V sekci Seznam alergenů najdete jejich vysvětlení a celý výpis.Přehled alergenů
24.07.2013
Pro MŠ - druhy pečiva
Chléb Moskva, Zrno chléb, Rusty chléb, Zábrdovický chléb, Kmínový chléb, Slunečnicový chléb, Zrníčkový chléb, Veka, Rohlík, Sýrový rohlík, Dýńová bulka, sezamový rohlík, Raženka, Semínkový rohlíkPro MŠ - druhy pečiva

Napište nám

Vaše jméno:
Váš email:
Zpráva:
Opište kód:
 
JÍDELNÍČEK NA DNEŠNÍ DEN18.4.2024
Polévka:Zeleninová polévka s kapáním (01, 03, 07)
Jídlo 1:1:Kuřecí maso na kořenové zelenině s rajčaty, brambory, ovoce (7, 9)
Jídlo 2:2:Hrachová kaše, dětský párek, okurek, chléb, ovoce (1, 12)
Jídlo 3:3:Omeleta plněná sýrovou pomazánkou se zeleninou, pečivo (1, 3, 7)
Nápoje:Čaj neslazený, sladký, voda
Mateřská škola
Přesnídávka:Ovocný jogurt, plátek veky (1, 3, 7)
Polévka:Zeleninová polévka s kapáním (01, 03, 07)
Hlavní jídlo:1:Kuřecí maso na kořenové zelenině s rajčaty, brambory, ovoce (7, 9)
Svačina:Chléb, pomazánka s mrkví a smetanou, ovoce (1, 7)
Nápoje:Čaj neslazený, sladký, voda




SEZNAM ALERGENŮ
01 Obiloviny (vše obsahující lepek)
02 Korýši
03 Vejce
04 Ryby
05 Arašídy (Podzemnice olejná)
06 Sójové boby (sója)
07 Mléko
08 Ořechy, mandle, pistácie
09 Celer
10 Hořčice
11 Sezamové semínko
12 Oxid siřičitý
13 Vlčí bob
14 Měkkýši
 
NAŠI PARTNEŘI
Zdravá školní jídelna
i-com - prezentace školních jídelen